Kurs astrologii

Zachęcamy na kursy astrologii w Stolicy. Astrologia to płaszczyzna mądrości o cywilizacji sięgającej kilku tysięcy lat. Dyscyplinę ową wykorzystywano i bierze się nadal w działalności. Stanowi ona wciąż skuteczna oraz rozwijana. Umiejętność astrologii, a co za tym idzie biegłość interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie kierować prywatnym istnieniem. Poznając reguły astrologiczne posiadamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub zupełnie nieznajomych. W okresie kursu precyzyjnie wyjaśnione zostaną wszystkie potrzebne elementy astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik zdobędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zajęć kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zaznajomienie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody poszukiwania oraz uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne zajęcia interpretacji horoskopów, badanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, układach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów indywidualnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka pracy astrologa,
kurs astrologii dla początkujących dokonuje się w trakcie 2 weekendów. Stanowi to kurs dla osób, które właśnie startują naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa liczy zawsze od 6 do 10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy zdobywają imienne dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko pasjonujące hobby ale też umiejętność o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski specjalista Carl Gustav Jung scharakteryzował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej zasady – będzie to najlepiej spożytkowany czas w Twoim życiu oraz najefektywniejsza lokata – lokata w siebie.